Zobacz nas na Facebooku

Wysyłamy szybko i bezpiecznie

Zdajemy sobie sprawę, że czas dostawy jest bardzo istotny zwłaszcza w okresie przedświątecznym, kiedy panuje wzmożony ruch na drogach. Dlatego:

 • Wszystkie zamówienia wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego, a bardzo często również tego samego dnia. 
 • Wszystkie przesyłki kurierskie są wysyłane DHL, który gwarantuje dostarczenie przesyłki najpóźniej kolejnego dnia roboczego. Dzięki temu najczęściej od momentu zamówienia do odbioru mijają 1-2 dni robocze
 • Po nadaniu przesyłki otrzymujesz bezpłatne powiadomienie SMS/email o planowanej dacie i godzinie doręczenia.
 • Wiemy, że w większości przypadków klocki LEGO kupowane są jako prezent dla dzieci i jak wielką radość dają. Dlatego zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest by dotarły one do Państwa w stanie nieuszkodzonym. Wszystkie przesyłki są wysyłane w porządnie zapakowanym opakowaniu. Dla bezpieczeństwa pudełko LEGO jest szczelnie owinięte folią bąbelkową, bądź jest zapakowane w dodatkowy karton z wypełniaczem.

Koszt wysyłki

Koszt wysyłki jest stały, niezależny od ilości zamówionych produktów i wynosi:

przewoźnikczaskosztkoszt zamówienia
powyżej 500zł
Kurier DHLwysyłka w 1 dzień roboczy15złZA DARMO
Kurier DHL za pobraniemwysyłka w 1 dzień roboczy20złZA DARMO
Paczkomat 24/7 InPostwysyłka w 1 dzień roboczy11złZA DARMO*

* Uwaga! Przewoźnikiem Paczkomaty 24/7 InPost, ze względu na ograniczenia gabarytowe, można zamówić wyłącznie zestawy o łącznej kwocie do 1000zł. W przypadku realizacji zamówienia o większych gabarytach niż dopuszczalne przez Paczkomaty 24/7 InPost, będziemy się z Państwem kontaktować w sprawie zmiany przewoźnika na kuriera. W razie wątpliwości, przed złożeniem zamówienia prosimy o indywidualny kontakt, a dokonamy pomiaru wymiarów paczki i określimy dostępnych przewoźników.


Dodatkowe usługi DHL w cenie:

 • DHL oferuje możliwość odbioru w punkcie. Obecnie w Polsce jest dostępnych ponad 6000 punktów odbioru - z pewnością jeden z nich jest w Państwa okolicy :).
 • DHL oferuje możliwość dostawy do sąsiada.
 • DHL oferuje możliwość prostej i szybkiej zmiany daty lub adresu doręczenia.

1. Alternatywa paczkomatu - odbiór w jednym z ponad 6000 punktów DHL

Podczas składania zamówienia macie Państwo możliwość wyboru punktu odbioru przesyłki m.in.: stacje benzynowe, sklepy i salony prasowe. Strategicznymi partnerami DHL, w których można odebrać przesyłkę, są Żabka, Freshmarket, Inmedio, Relay, 1minute, Shell. Sieć punktów DHL uzupełniają automaty paczkowe DHL Parcelstation, zlokalizowane w dużych miastach w Polsce - w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie oraz Poznaniu.

Dzięki temu otrzymujecie Państwo możliwość wyboru najkorzystniejszego miejsca oraz czasu odbioru swojej przesyłki. Zawsze zostaje wysłane powiadomienie o gotowości przesyłki do odbioru, a odbiór można zaplanować w ciągu 7 dni kalendarzowych.

dhlpunkty.jpg

Jak to działa?

 1. Wybieracie Państwo punkt odbioru, gdy finalizujecie zakup w naszym sklepie lub gdy korzystacie z przekierowania paczki do odbioru w innym miejscu.
 2. Otrzymujecie Państwo powiadomienie e-mail/sms o możliwości odbioru, gdy przesyłka trafia do punktu. W wiadomości znajduje się także kod PIN, niezbędny do odbioru.
 3. Paczka czeka aż 7 dni kalendarzowych. Odbierzecie ją Państwo po podaniu kodu PIN z sms i numeru telefonu.
 4. Jeśli nie macie Państwo czasu odebrać paczki, można przekazać wybranej osobie kod PIN oraz Wasz numer telefonu. Stanowią one upoważnienie do odbioru przesyłki.

Mapa aktualnie dostępnych punktów odbioru:


2. Zmiana daty lub adresu doręczenia przesyłki

Nasi klienci otrzymują w możliwość bezpłatnej zmiany daty lub miejsca dostawy. Usługa jest przydatna i wygodna - nie wymaga ani kontaktu z nami, ani z kurierem. Poniżej prezentujemy jak działa przekierowanie paczki w DHL:3. Doręczenie do sąsiada

Jeśli Kurier nie zastanie Państwa w domu, spróbuje niezwłocznie doręczyć przesyłkę wskazanemu Sąsiadowi. Dzięki temu nie musicie oczekiwać na Kuriera, a mimo to przesyłka dotrze w planowanym dniu dostawy. Po odbiorze otrzymujecie Państwo powiadomienie o doręczeniu przesyłki do sąsiada.

Usługa jest dostępna poprzez skorzystanie z opcji przekierowania paczki za pomocą serwisu www.przekieruj.dhlparcel.pl