Zobacz nas na Facebooku

Najlepsze klocki LEGO dla chłopców - ranking 2018 - aktualności - NajlepszeKlockiNaPrezent.pl

Co roku LEGO wypuszcza na rynek kilkaset pozycji zestawów. Osoby, które na bieżąco nie śledzą nowości łatwo mogą zagubić się w ilości opcji. Postanowiliśmy przedstawić wybrane przez nas zestawy LEGO dla chłopców, dostępne w naszym sklepie, które w naszym przekonaniu najlepiej sprawdzą się jako prezent dla chłopców.

6. LEGO SPEED CHAMPIONS

Zestawy z tej serii to gratka dla tych chłopców, którzy uwielbiają samochody. A czy istnieje coś lepszego niż ściganie się modelami prawdziwych samochodów? Świetny dobór odpowiednich aut, a także niska cena są największymi zaletami serii Speed Champions. Chłopcy uwielbiają budować znane auta, ścigać się nimi i wygrywać! Twoje dziecko może budować rewelacyjne wersje najlepszych samochodów wyścigowych świata i ścigać się z przyjaciółmi!

5. LEGO CLASSIC

Klasyczne klocki są najbezpieczniejszym pomysłem na prezent, gdyż nawet jeśli się zdublują, można wyjść z założenia, że "klocków nigdy za mało". LEGO Classic to również najlepsza propozycja na start dla dzieci, które dopiero zaczynają przygodę z klockami. Warto też zwrócić uwagę, na jeden z bardziej korzystnych stosunków ceny do ilości klocków. Z pewnością jest to seria, która może okazać się wspaniałym uzupełnieniem już posiadanych klocków, a zabawa ich klasyczną wersją nie jest niczym ograniczona - pozwala na budowanie pojazdów, budynków, zwierząt, dowolnych przedmiotów oraz kształtów. 

4. LEGO SUPER HEROES - AVENGERS - MARVEL - DC COMICS

Dla trochę starszych chłopców skierowane są zestawy z superbohaterami ze świata Marvela oraz DC Comics. Avengers czyli Iron Man, Thor, Hulk, Spider-Man, Thanos, Doktor Strange Strażnicy Galaktyki - Star Lord, Groot, Rocket, oraz superbohaterowie DC Comics Batman, Wonder Woman, Superman, Joker, Flash - to tylko najbardziej znane z postaci, które znajdziemy w zestawach LEGO. Pozwól by świat superbohaterów wciągnął Twoje dzieci w wir przygody, by mogły wziąć udział w odwiecznej walce dobra ze złem.

3. LEGO NINJAGO

Autorska seria LEGO Ninjago to strzał w dziesiątkę - można by nawet powiedzieć, że to dzisiejszy zamiennik dawnych zestawów z rycerzami i piratami. W końcu są i miecze, i bohaterowie, oraz przede wszystkim jest walka pomiędzy złem i dobrem, czyli to co chłopcy uwielbiają. Zestawy wykonane są ze szczególną dbałością o szczegóły i nastawione są na zapewnienie jak największej zabawy. Dzieci uwielbiają świat Ninjago i wspólne budowanie z jego bohaterami, takimi jak Jay, Zane, Nya, Cole, Lloyd, Kai, Mistrz Wu czy Lord Garmadon.

2. LEGO JURASSIC WORLD - PARK JURAJSKI

Chłopcy uwielbiają dinozaury. Zarówno te biegające, jak i latające, a nawet pływające. LEGO wychodzi ich oczekiwaniom na przeciw i co jakiś czas wypuszcza kolejne zestawy z serii Jurassic World. Klocki LEGO z dinozaurami zapewniają mnóstwo zabawy, zwłaszcza że duński producent oferuje coraz to nowsze rodzaje groźnych gadów, takie jak tyranozaur, pteranodon, karnotaur, stygimoloch czy indoraptor. 

1. LEGO STAR WARS - GWIEZDNE WOJNY

Nieśmiertelna saga z popularnymi bohaterami sprawia, że serca chłopców biją szybciej gdy widzą zestawy LEGO STAR WARS. Jest to rekordowa seria, z której do tej pory zostało wyprodukowanych najwięcej zestawów. Bohaterowie tacy jak Han Solo, Darth Vader, Luke Skywalker, Yoda, Kylo Ren, Księżniczka Leia, Anakin Skywalker, C-3PO, R2-D2 Rey, czy Obi-Wan Kenobi dają mnóstwo zabawy i przenoszą w nieskończoną przygodę Gwiezdnych Wojen.